Poradenství HIFI

Hifi poradenství
Nabízíme řešení a poradenství v oblasti stereo poslechu, multikanálového poslechu a domácích kin. Nabízíme řešení a realizaci ozvučení pro všechny kategorie hifi, od střední třídy až po referenční high-end.
V případě dotazu nebo problému poradíme a nabídneme řešení. Proto neváhejte psát a dotazovat se, společně se pokusíme najít odpověď a řešení.
Pokud budeme, vědět poradíme.
Pro získání jiných názorů na vaši problematiku či dotaz, neváhejte využít našeho fóra, jehož cílem je propojit zájemce o dobré hifi a fandy do kvalitní reprodukce hudby.

Instalace hifi:
Málo který zájemce o kvalitní audio produkty se bez žádných informací a zkušeností, vrhne do nákupu hifi komponentů, vlastního zapojení a instalace. K dobrému nákupu mnohdy nestačí recenze nebo rada kamaráda. Je třeba brát v potaz a skutečnost, že každému se reprodukce líbí tak trochu jinak a to co zrovna preferujeme mi, neznamená, že bude preferovat někdo jiný.
Pomůžeme Vám s výběrem vašeho hifi řetězce a to především na základě vašeho rozpočtu a vašeho oblíbeného hudebního žánru. Vaše konečná volba však bude na Vás.

Navrhneme řešení a zrealizujeme instalaci vašeho audio řetězce přímo v místě vašeho domova, se kterým budete dlouho spokojeni, a bude vám dlouho přinášet radost při poslechu vaší oblíbené hudby.

1. na základě vašeho rozpočtu a hudebního žánru, navrhneme váš hudební řetězec. (hifi komponenty, propojovací kabely, reprosoustavy)
2. navrhneme a zrealizujeme ozvučení dle vašich požadavků přímo v místě vašeho domova (instalace stereo sestav, domácího kina, TV a projekce) včetně nastavení jednotlivých audio zařízení.
3. Navrhneme a zrealizujeme instalaci kabelových průchodek do obvodových zdí, tak, aby veškeré kabelové rozvody byly řádně uloženy, skryty a nerušili vás při poslechu vaší oblíbené hudby.
4. Navrhneme a zrealizujeme ozvučení jednotlivých zón vašeho domova.

V případě dotazu nebo jiného požadavku, se neváhejte na nás obrátit.

Více o nás

Našim úkolem je pomoci vám najít cestu k nástroji, jehož prostřednictvím najdete možnost vyladit své emoce na pozitivní úroveň. Bezesporu jedním z mnoha nástrojů je hudba, která dokáže člověka povzbudit a dodat mu novou energii. Pomůžeme vám najít cestu jak hudbu chápat a vnímat, a současně vám pomůžeme najít jaké nástroje, komponenty zvolit, aby hudba ve vašem životě působila co nejvíce a přinášela tak nejsilnější emoční prožitky v momentě vašeho odpočinku a relaxace.
Osobně zastáváme názor, že na dobré hifi dosáhne každý. Není to otázka drahých a pouze nových komponentů. Soustředíme se také na zánovní a starší osvědčené stroje, které podávají skutečně dobrý výkon za zlomek jejich pořizovací hodnoty. Na takové hifi dosáhne každý.
Všechny námi doporučované produkty a značky, jsou výsledkem dlouhých poslechových testů a náročné selekce. Vybíráme pouze ty výrobce a ty jejich produkty, které opravdu za svou cenu přináší adekvátní kvalitu, jež je odražena ve výsledné reprodukci.
Žijeme hudbou....
Jste unavení? Hudba Vás může nabíjet. Jste smutní? Hudba Vás může rozveselit. Jste v disharmonii? Hudba Vás může uvést do stavu harmonie…
Žít život bez hudby, si nedovedu představit...
 

Vaše názory